03 / 10 / 2016

Poziv studentima na audiciju: Akademski zbor Ivan Goran Kovačić

Jedan od najpoznatijih i najveći hrvatski amaterski zbor u kojem pjeva i puno studenata Sveučilišta u Zagrebu, poziva vas na veliku audiciju koja će se održati u dva termina; u subotu, 8. listopada i u utorak, 11. listopada 2016., od 19 sati u prostorijama FER-a, dvorana B5, Unska 3, Zagreb.

Princip audicije je izuzetno jednostavan i lak za kandidata; dovoljno je pokazati raspon glasa ponavljanjem jednostavnih muzičkih sekvenci. Za članstvo nisu potrebni niti glazbena naobrazba niti glazbeno iskustvo jer zbor IGK je mjesto gdje se potpuni amateri mogu baviti vrhunskom umjetnošću. Preko stotinu Goranovaca, predvođenih maestrom Lukom Vukšićem, s nestrpljenjem iščekuju nove članove obitelji Akademskoga zbora IGK!

Autor: Tea Jerić-Zanini