17 / 03 / 2018

BALONI – Diplomski projekt Romane Brajše

Baloni

Putujuću omnibus predstavu Baloni čini pet dijelova čija je primarna namjena zasebno izvođenje za određenu skupinu gledatelja – bolesne, starije i nemoćne te nezbrinute – u nekazališnim prostorima. Cilj je ovog projekta putem kazališne umjetnosti oraspoložiti, utješiti, pružiti nadu i mir onima koji se nalaze u zatvorenim prostorima bolnica i domova za starije i nemoćne te djecu i mlade. Izvedba će se održati u subotu 17. ožujka u 19 sati u dvorani F22 (Frankopanska 22).

Projekt Baloni nastao je kao diplomski projekt studentice Romane Brajše na studiju Produkcije scenskih i izvedbenih umjetnosti na ADU-u pod mentorstvom dr. sc. Darka Lukića, red. prof. art.

Autorica projekta i producentica: Romana Brajša

Režija: Ivan Penović

Autorica tekstova: Kristina Kegljen

Izvode: Dajana Čuljak, Domagoj Janković, Ugo Korani, Iva Kraljević, Dubravka Lelas, Silvio Mumelaš, Adrian Pezdirc