Nastavnici

06 / 12 / 2018

Edukacija za nastavno i upravljačko osoblje – Društveno korisno učenje

Ovim putem Vas pozivamo na edukaciju o društveno korisnom učenju za članove nastavnog i upravljačkog osoblja sastavnica Sveučilišta u Zagrebu. Društveno korisno učenje (DKU) je nastavna metoda kojom studenti znanje i vještine stečene kroz studij primjenjuju na razvoj projekta kojim se rješava konkretan društveni problem.

Edukacija će se održati u ponedjeljak, 17.12., od 10 do 12 sati, na adresi Frankopanska 22: Dvorana F22 Akademije dramske umjetnosti. Voditeljica edukacije je dr.sc. Nives Mikelić Preradović, izvanredna profesorica na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu i jedna od vodećih stručnjakinja u području društveno korisnog učenja u Hrvatskoj.

Zbog ograničenog broja mjesta, molimo da svoj dolazak potvrdite putem obrasca na poveznici:  https://goo.gl/forms/QxU1oLoqCKX5qdBy1

Autor: wpaduadmin