08 / 04 / 2020

Obavijest o novom načinu rada knjižnice Akademije

U skladu s mjerama suzbijanja bolesti COVID-19, Knjižnica Akademije dramske umjetnosti radit će na sljedeći način:

1. Korisnici knjižnice mogu na mail tea@adu.hr poslati naslove i autore knjiga koje im trebaju. Također će mailom biti obaviješteni kada im zatražene knjige budu pripremljene i kako će im biti dostavljene, poštujući sve preporuke nadležnih institucija.

2. Na isti način korisnici mogu slati i upite za pripremanje literature za seminare.

3. Ako korisnicima treba samo članak ili dio knjige, do 20 stranica će se skenirati, a to također mogu zatražiti mailom.

4. Korištenje čitaonice i računala odgađa se do završetka izvanredne situacije.

Pratite našu mrežnu stranicu za eventualne nove promjene u radu Knjižnice.

U novootvorenoj rubrici u izborniku KNJIŽNICA: NOVOSTI bit ćete informirani o svim najnovijim online dostupnim izvorima koje su u ovo vrijeme brojni izdavači odlučili na određeno vrijeme učiniti dostupnima i onIma koji nemaju pretplatu, ali i o drugim korisnim informacijama koje vam mogu poslužiti za učenje.

Autor: Tea Jerić-Zanini