23 / 11 / 2020

Sajam stipendija i visokog obrazovanja – Special Online Edition

U srijedu 25. studenoga 2020. Institut za razvoj obrazovanja (IRO) organizira 16. izdanje Sajma stipendija i visokog obrazovanja – Special Online Edition, koji će biti održan putem platforme Zoom od 10 do 16 sati.

Osim sadržaja za studente i učenike o prilikama za studiranje i stipendiranje u Hrvatskoj i inozemstvu, na Sajmu će biti održan niz panel diskusija o sljedećim temama: utjecaj COVID-19 na visoko obrazovanje; aktivacija studenata u zajednici na Sveučilištu u Rijeci; novi formati međunarodne mobilnosti; te izazovi stručne prakse.

Pregled programa i linkovi za pristup svim sesijama možete pronaći: Program SAS 2020

Ostali program Sajma bit će održan putem sljedeće mrežne stranice: https://iro.hr/online-sajam-stipendija/