08 / 05 / 2022

Uskoro KRADU!

Kazališna revija Akademije dramske umjetnosti (KRADU) studentska je bijenalna revija kazališnog stvaralaštva studenata Akademije. U svojih dvanaest izdanja obnovljeno je preko pedeset predstava stvorenih u sklopu Studija glume, Studija kazališne režije i radiofonije te Studija produkcije.

KRADU

Na ovogodišnjem, jubilarnom trinaestom izdanju, u glavnom programu moći ćete vidjeti predstave nastale u zadnje dvije godine na odsjecima glume, kazališne režije i plesa, a popratni program činit će paneli i diskusije o kazalištu. Ove se godine poseban naglasak stavlja na suradnju između odsjeka na Akademiji te mlade umjetnike koji tek stupaju na tržište rada. KRADU ima za cilj prezentirati ih u najboljem mogućem svijetlu. Nadamo se da ćete uživati u našem bogatom programu.

KRADU će se održati od 11. do 14. svibnja 2022. u prostorima Akademije dramske umjetnosti i Studentskog centra (Savska cesta 25), organiziraju ga studenti 2. godine preddiplomskog studija produkcije.

Ulaz je besplatan, a više informacija potražite na Facebooku stranici revije.

Dođite!

Ili slomite nogu.