23 / 06 / 2022

69. Pulski filmski festival – poziv studentima

image001

69. Pulski filmski festival poziva sve studente da se akreditiraju i budu dio ove velike filmske manifestacije od 16.-24.7. u Puli. Profesionalna akreditacija 69. Pulskog filmskog festivala dostupna je svim studentima Akademije dramske umjetnosti u Zagrebu. Akademija i Festival već su dugi niz godina partneri na programima Studentski program i Pula Academy sa željom da Pula bude vodeća platforma za studente koji kreću na svoj profesionalni put u filmskoj industriji. Upravo zbog toga svi studenti ostvaruju pravo na profesionalnu akreditaciju bez naknade.

Profesionalna akreditacija omogućava:

• slobodan ulaz na sve filmske programe
  • slobodan ulaz na zabavni program Festivala
  • slobodan ulaz na Industrijski program i Pula Academy program

Festival će pravovremeno obavijestiti o zaprimanju i odobrenju akreditacije.

Akreditacije se mogu preuzeti od petka 15. srpnja u Festivalskom centru, Zajednici Talijana – Circolo, Carrarina 1, Pula.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti na e-mail: industry@pulafilmfestival.hr ili na 052 222 703.

AKREDITACIJSKI OBRAZAC ZA FILMSKE PROFESIONALCE

Autor: Tea Jerić-Zanini