17 / 11 / 2022

Obavijest o izboru

Klasa: 100-04/22-01/15
Ur. Broj: 251-78-01-22-7

U Zagrebu, 11. studenoga 2022.

Na temelju članka 10. Statuta Akademije dramske umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu, u postupku izbora na radno mjesto voditelj umjetničke nastavne produkcije, položaj I. vrste, na neodređeno vrijeme upućujem

Obavijest o izboru

Na temelju natječaja objavljenog dana 7. 9. 2022. u „Narodnim Novinama“, „web-stranici“ ADU, dnevnom listu „24 sata“ i kod Hrvatskog zavoda za zapošljavanje za izbor na radno mjesto voditelj umjetničke nastavne produkcije, položaj I. vrste, na neodređeno vrijeme, 1 izvršitelj, obavještavamo kandidate da po navedenom natječaju nismo izvršili odabir među prijavljenim kandidatima.

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Akademiji dramske umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu.

Dekan
izv. prof. art. Davor Švaić