03 / 03 / 2023

Natječaj za nenastavna radna mjesta

Akademija dramske umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, Trg Republike Hrvatske 5, raspisuje natječaje:

1, za prijam u radni odnos na neodređeno vrijeme u punom random vremenu na radno mjesto I. vrste – stručni suradnik – organizator nastavne produkcije, 1 izvršitelj;

Uvjeti:

• završen odgovarajući preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili odgovarajući integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili odgovarajući specijalistički diplomski stručni studij;
  • poznavanje najmanje jednog svjetskog jezika u govoru i pismu;
  • najmanje jedna godina radnog staža;
  • poznavanje rada na računalu (Ms Office);
  • probni rad prema odredbama Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama.
  1. Za prijam u radni odnos na neodređeno vrijeme u punom random vremenu na radno mjesto I. vrste – diplomirani knjižničar, 1 izvršitelj;

Uvjeti:

• završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i   diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij, informacijske znanosti – knjižničarstvo, odnosno informacijske znanosti – bibliotekarstvo ili drugi srodni studij;
  • najmanje tri godine radnog staža u struci;
  • položen stručni ispit za knjižničara;
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu;
  • dobro poznavanje rada na računalu.
  1. za prijam u radni odnos na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu na radno mjesto IV. vrste portir – 1 izvršitelj;

• NKV ili PKV;
  1. za prijam u radni odnos na određeno vrijeme u punom radnom vremenu na radno mjesto voditelj umjetničke nastavne produkcije, položaj I. vrste, 1 izvršitelj;

• poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu;
  • najmanje pet godina radnog staža u struci;
  • poznavanje rada na računalu (Ms Office);

Uz prijavu na natječaj pod točkom 1. pristupnici su dužni priložiti: životopis, domovnicu, uvjerenje o nekažnjavanju, dokaz o stečenoj stručnoj spremi, dokaz o poznavanju jednog svjetskog jezika u govoru i pismu, dokaz o radnom stažu, dokaz o poznavanju rada na računalu.

Prednost će imati kandidati koji imaju iskustva u radu u filmskoj i kazališnoj produkciji, u području obrazovanja te na EU projektima, kao i sa poznavanjem engleskog jezika na višoj razini.

Uz prijavu pod točkom 2. pristupnici su dužni priložiti životopis, domovnicu, uvjerenje o nekažnjavanju, dokaz o stečenoj stručnoj spremi, dokaz o položenom stručnom ispitu za knjižničara, dokaz o poznavanju engleskog jezika u govoru i pismu, dokaz o radnom stažu, dokaz o poznavanju rada na računalu.

Uz prijavu pod točkom 3. pristupnici su dužni priložiti: životopis, domovnicu, uvjerenje o nekažnjavanju te dokaz o stečenoj stručnoj spremi.

Uz prijavu pod točkom 4. pristupnici su dužni priložiti: životopis, domovnicu, uvjerenje o nekažnjavanju, dokaz o stečenoj stručnoj spremi, dokaz o poznavanju engleskog jezika u govoru i pismu, dokaz o radnom stažu, dokaz o poznavanju rada na računalu.

Za pristupnike prijavljene na natječaj radi provjere ispunjavanja uvjeta natječaja može se provesti provjera znanja, sposobnosti i vještina bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta i intervju. U slučaju provedbe navedenih provjera pristupnici su im obvezni pristupiti, a u protivnom će se smatrati da su odustali od prijave na natječaj.

Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti kod prijama u javnu službu sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (“Narodne novine” broj 121/17, 98/19 i 84/21), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (“Narodne novine” broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19) i članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (“Narodne novine” broj 157/13 – pročišćeni teks, 152/14. 39/18 i 32/20) te je dužan u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo, da ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, uz prijavu na natječaj dužan/a je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavkom 1. Zakona o hrvatskim branitelja iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji koji su objavljeni na web-stranici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843, Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom, uz prijavu na javni natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom. Za pristupnike na natječaj strane državljane potrebno je priložiti dokaz o poznavanju hrvatskog jezika u skladu sa Zajedničkim europskim referentnim okvirom za jezike (C2).

Svi podaci uz prijavu moraju biti dokumentirani izvornim dokumentima ili njihovim ovjerenim preslikama. Sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova (NN 82/08 i 69/17) na ovaj natječaj mogu se ravnopravno javiti osobe oba spola. Natječaj traje 15 dana od dana objave natječaja.  Prijave se podnose na adresu Akademije dramske umjetnosti, Zagreb, Trg Republike Hrvatske 5 s naznakom “ZA NATJEČAJ”. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Autor: Marija Salopek