Stipendije

13 / 07 / 2023

Dvije stipendije studentima ADU-a za sudjelovanje na međunarodnoj ljetnoj akademiji ‘Mihail Čehov’

PHOTO-2022-06-22-08-44-10

Studentima glume te zainteresiranim studentima s ostalih odsjeka ADU-a StudioChekhov i Michael Chekhov Europe (MCE) omogućavaju dvije stipendije na Međunarodnoj ljetnoj akademiji Mihaila Čehova u Grožnjanu.

Stipendije oslobađaju studente plaćanja participacije za radionicu te plaćanja smještaja u Grožnjanu.

Studenti sami plaćaju svoj put i hranu.

Studenti se sami opskrbljuju svim potrošnim materijalom u kući Akademije u kojoj će boraviti za vrijeme radionice te se obvezuju održavati kuću urednom.

Svi zainteresirani studenti trebaju popuniti prijavnicu priloženu na kraju ovog teksta i poslati ju na navedeni email.

PRIJAVNICA: Mihail Čehov Grožnjan 2023. – PRIJAVNICA

Međunarodna ljetna akademija Mihail Čehov
Arhitektura izvedbe (MCE Trening modul 6)
1.-5. kolovoza 2023., Grožnjan, Hrvatska
Ulrich Meyer-Horsch, Njemačka
Olivia Rüdinger, Njemačka
Suzana Nikolić, Hrvatska

OPĆE INFORMACIJE

Mjesto: Grožnjan
Datum: utorak, 1. –subota, 5. kolovoza 2023.
Vrijeme: od 10.00 do 17.00 sati (uključujući 90 minuta odmora)
Jezik: engleski / Sudionici mogu glumiti na vlastitom jeziku
Molimo planirajte dolazak najkasnije u ponedjeljak poslijepodne (31. srpnja) i odlazak u nedjelju kasnije ujutro (6. kolovoza).
31. srpnja u 21.00 sat bit će kratki sastanak polaznika i voditelja.
3. kolovoza bit će slobodno poslije podne.
Molimo pročitajte Galeb-a A. P. Čehova. Odaberite scenu i dramsku osobu za rad tijekom radionice.

KAKO SE PRIJAVITI

Ispunite prijavnicu (vidjeti zadnju stranicu) i pošaljite je na: studiochekhov.zagreb@gmail.com
Prijavite se do 20. srpnja najkasnije.
Najkasnije 10tak dana prije početka radionice dobit ćete daljnje pojedinosti o radionici i praktičnim pitanjima. Organizatori nisu odgovorni za bilo kakve zahtjeve u vezi s gubitkom ili krađom vrijednosti ili u slučajevima nesreća ili bolesti.

www.michaelchekhov.eu
www.michaelchekhoveurope.eu