24 / 10 / 2023

Poziv na prijavu u registracijsku bazu Središnjeg ureda za razvoj karijera Sveučilišta u Zagrebu

Središnji ured za razvoj karijera Sveučilišta u Zagrebu pruža niz usluga kao potporu studentima u profesionalnom razvoju. Neke od njih su sljedeće:

- individualna savjetovanja, koja obuhvaćaju aspekte kao što su priprema za pokretanje vlastitog malog poslovanja,

- psihološki testovi iz područja ljudskih resursa,

- osobna priprema za razgovor za posao (uključujući izradu životopisa i motivacijskih pisama),

- grupne radionice.

S ciljem širenja svojeg dosega i omogućavanja čim većem broju studenata pristup karijernim aktivnostima, Središnji ured za razvoj karijera poziva sve zainteresirane da se prijave u registracijsku bazu te time budu obavješteni o aktualnim događanjima, radionicama i resursima koji im mogu pomoći u razvoju njihove karijere.

Poveznica za prijavu u bazu studenata nalazi se ovdje: https://forms.office.com/e/mFaWqK9U8F