27 / 10 / 2023

Otvorenje izložbe ‘SVEN DERANJA – Fotografije’ u ADU Galeriji f8

SvenDeranja_1920x1005_FINAL

Otvorenje izložbe Sven Deranja – Fotografije bit će održano u utorak 31. listopada u 19 sati u ADU Galeriji f8 (Trg Republike Hrvatske 8 u Zagrebu).

Ovom izložbom prisjećamo se Svena Deranje, studenta 2. godine prijediplomskog studija snimanja na Akademiji dramske umjetnosti, koji nas je napustio u srpnju ove godine. Na izložbi će biti prikazani njegovi studentski fotografski radovi nastali pod mentorstvom red. prof. Darija Petkovića i umj. asist. Davora Konjikušića. U organizaciji izložbe sudjelovali su i njegovi kolege Sebastijan Borovčak, Katarina Landeka, Luka Stjepanović, Ivan Sučić i Dominik Vujičić.

Izložba ostaje otvorena do 11. studenoga, radnim danom od 12 do 19 sati, a subotom od 10 do 15 sati.

Autor: Nina