20 / 11 / 2023

Prva projekcija studentskih vježbi ‘ADU_DRIVE’ u organizaciji Udruge F420

ADU_drive_SMECE_PLAKATPRINT_page-0001

Udruga studenata Akademije dramske umjetnosti F420 organizira svoju prvu projekciju studentskih vježbi i filmova pod nazivom ADU_DRIVE, koja će biti održana u čertvrtak 23. studenoga u 19 sati  u dvorani 016 glavne zgrade Akademije (Trg Republike Hrvatske 5).

Program ADU_DRIVE inspiriran je Google Drive arhivom Akademije na kojem se nalaze tisuće vježbi studenata ADU-a, a koje često ondje i ostanu zakopane. Prvo izdanje projekcionističkog programa Udruge F420 donosi najgore filmove i vježbe studenata Snimanja i studenata FTV režije:

• Opet taj tunelTreća je nesreća i Ugođaj i događaj Ivora Pondelaka (Studij snimanja)
  • Narcis Ivana Kratofila (Studij filmske i TV režije)
  • Dodir sreće i Kolodvor razgovor Tonija Wagnera (Studij dokumentarne režije)
  • Nemam pojma Luke Jazića (Studij snimanja)
  • Dvije ‘bezimene’ vježbe Ivana Tripara (Studij snimanja)

Ovim putem Udruga poziva sve studentice i studente Akademije da se i u budućnosti odazovu pozivima za slanje filmskih uradaka, koji će se jednom mjesečno prikazivati u sklopu programa ADU_DRIVE.