Međunarodna suradnja

12 / 02 / 2022

ERASMUSiraj se na ADU-u!

Uoči nadolazećeg semestra, kao i nadolazećih prijava na natječaj za Erasmus+ program za 2022./2023. 22. veljače u 11 sati na pozornici ADU-a održat će se prezentacija o mobilnosti i vrstama iste te o Erasmus+ programu i načinima prijave na sastavnicama Sveučilišta u Zagrebu.

eras

Želiš li provesti 5 mjeseci u drugoj državi, steći nova iskustva i upoznati brojne zanimljive ljude? Želiš iskusiti kulturu druge države i upoznavati druge sa svojom? Erasmus+ studijski boravak je idealna prilika za to!

Na programu ERASMUSiraj se! studenti iz prve ruke mogu saznati sve o iskustvima na mobilnosti, kao i male tajne kod prijave za istu.

Program se realizira u suradnji organizacije Erasmus Student Network Zagreb i Akademije dramske umjetnosti.

Zbog ograničenog broja mjesta, molimo da svoj dolazank najavite na rezervacije@adu.hr

Autor: Štefica Bartolin