14 / 09 / 2022

Poziv na Dan otvorenih vrata Francuskog instituta u Hrvatskoj

FRANCE ALUMNI.fr

Francuski institut u Hrvatskoj i partneri pozivaju Vas na Dan otvorenih vrata koji će se održati u subotu, 17. rujna od 10 do 14 h (Preradovićeva 5).

Posebno pozivamo sve učenike i studente zainteresiranima za studij i stručno usavršavanje u Francuskoj bez obzira na znanje francuskog jezika, da nam se obrate radi individualnih savjetovanja tijekom cijelog dana kao i da prisustvuju posebnoj prezentaciji o studiranju u Francuskoj s početkom u 12 h 30.

10h : Otvorenje uz mala osvježenja i delicije

10h15 : Prvi dio mini višejezične Escape Game IFC-a (Široka publika, na francuskom i hrvatskom)

10h45 : 15 minuta uz priču (Široka publika, na francuskom)

11h00 : Francuska alijansa i Vuk (Široka publika, na francuskom i hrvatskom)

11h30 : Radionica stripa (Široka publika, na francuskom i hrvatskom)

12h00 : Drugi dio mini višejezične Escape Game IFC-a (Široka publika, na francuskom i hrvatskom)

12h00 : Drugi dio mini višejezične Escape Game IFC-a (FR et HR)
Kolektivna zagonetka koliko neobična toliko i zabavna dostupna svima, bez obzira govore li francuski ili ne.

12h30 : Campus France – prezentacija o mogucnostima studiranja u Francuskoj i programa stipendija (na hrvatskom jeziku).

12h50 : Putovanje kroz francuski film (FR) (Od 16 godina)
Na temelju filmskih scena, Noémie Dedieu pomoći će vam na participativan način u dešifriranju tajni filma.

13h20 : Pariz, iza kulisa – Iskustvo virtualne stvarnosti (Od 7 godina)

Autor: Nina