15 / 02 / 2023

Izbori za studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu

studentski_izbori_2023_FB_IG

Rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Stjepan Lakušić donio je Odluku o raspisivanju izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentskih zborova sastavnica, koji će se održati 29. i 30. ožujka 2023.

Više o postupku kandidiranja:

Odluka o raspisivanju studentskih izbora 2023

Informacija sastavnicama

Donese su i dvije odluke o imenovanju povjerenstava Sveučilišta u Zagrebu za provedbu studentskih izbora: Izbornog povjerenstva i Povjerenstva za prigovore. Više detalja:

Izborno povjerenstvo_2023

Povjerenstvo za prigovore_2023

Zadaće Izbornog povjerenstva i Povjerenstva za prigovore Sveučilišta u Zagrebu za provođenje studentskih izbora propisane su Zakonom o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama te Pravilnikom o Studentskom zboru Sveučilišta u Zagrebu i studentskih zborova sastavnica:

Pravilnik o izborima za studentski zbor

Zakon o studentskom zboru