10 / 10 / 2023

Vježbaonica suvremenog plesa u ak. god. 2023./2024.

Srdačno Vas pozivamo na uvodne satove Studentske vježbaonice u novoj akademskoj godini!

Vježbaonica ponovno kreće u utorak, 10. 10. 2023., kada ćemo održati uvodni sat pod vodstvom mentorice, Joan van der Mast, a zatim novi sat 12. 10. pod vodstvom studentica 3. godine nastavničkog smjera!

Vrijeme: 18-19h
Mjesto: Frankopanska 22, Leksikografski zavod, Dvorana 1

Prijave za probni sat su obavezne na mail vjezbaonica.suvremenog.plesa@gmail.com

Svi ste dobrodošli,
veselimo se studirati s Vama!

Kratki opis Vježbaonice:

Studentice plesa kroz Vježbaonicu razvijaju plesne materijale i vještine vođenja grupe.
Suvremeni ples okrenut je svakom pojedincu – u osvještavanju vlastitog tijela i prostora koji ga okružuje. Kroz manje i veće izazove u plesu napreduje i razvija vještine izražavanja: u koordinaciji i dinamici pokreta, muzikalnosti i tjelesne komunikacije s grupom.
Postajemo svjesniji tijela, kretanja i okoline te širimo paletu svojih mogućnosti izražavanja.
Također, zajedno dijelimo ideje i osobnu kreativnost.

vjez?baonica suvremenog plesa 2023 (1)

Autor: Nina