12 / 01 / 2024

Natječaj za provedbu kazališnih ispitnih produkcija umjetničkih akademija na Sceni Ribnjak

akademija ribnjak

Centar mladih Ribnjak pokrenuo je AKADEMIJU RIBNJAK – natječaj za provedbu kazallišnih ispitnih produkija umjetničkih akademija u 2024. godini na Sceni Ribnjak.

AKADEMIJA RIBNJAK namijenjena je studentima kao budućim mladim profesionalcima, kako bi u izvanakademskom okruženju stekli nova iskustva u pripremi i izvedbi svojih ispitnih produkcija.

Na natječaj se mogu prijaviti studenti pojedinci sa sljedećih akademija:

Akademija dramske umjetnosti u Zagrebu, Akademija za umjetnost i kulturu u Osijeku, Akademija primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci i Umjetnička akademija u Splitu.

Natječaj je otvoren do 9. veljače 2024. Predviđen je i mali fond za eventualne troškove putovanja i transporta. Više detalja možete pronaći ovdje:

*foto: Scena Ribnjak