Međunarodna suradnja

22 / 02 / 2024

OBAVIJEST – online prijave, Erasmus+ stručna praksa, 2. krug natječaja za ak. god. 2023./24.

Zbog raspodjele maksimalnog iznosa dostupnog na Natječaju, mogućnost daljnjih online prijava će se obustaviti 26.2.2024. u 12 sati.

Rok za dostavu dokumentacije za studente koji su se prijavili online je i dalje 29.2.2024. do kraja radnog dana.

Tekst Natječaja nalazi se na sljedećoj poveznici: https://www.unizg.hr/nc/vijest/article/2-krug-natjecaja-za-mobilnost-studenata-erasmus-strucna-praksa/

Drugi krug Natječaja je namijenjen studentima koji sa stručnom praksom žele početi u razdoblju od 12.2.2024.- 1.8.2024.

Završetak mobilnosti je najkasnije 30.9.2024.

Krajnji rok za online prijave je 29.2.2024. u 12h (podne) – ili ranije, ovisno o predviđenom datumu polaska.

Krajnji rok za dostavu prijavne dokumentacije je 29.2.2024. do kraja dana - ili ranije, ovisno o predviđenom datumu polaska.

Postoji mogućnost i ranijeg zatvaranja natječaja u slučaju ranijeg isteka predviđenih sredstava.

VAŽNO: Predviđeno je da svaki student-prijavitelj ispunjava svoju online prijavu, a da nakon toga dostava popratne prijavne dokumentacije ide isključivo preko koordinatora sa sastavnica, slanjem na email adresu natjecaj.placement@unizg.hr.

Na kraju, skrećemo pozornost na izmjenu u odnosu na prethodni krug natječaja: svi studenti odabrani na Natječaju imaju pravo na financijsku potporu iz Erasmus+ sredstava neovisno o eventualnom paralelnom financiranju od strane prihvatne institucije i neovisno o iznosu tog dodatnoga financiranja.