18 / 03 / 2024

Otvorene prijave za 7. PITCHADU

PITCHADU

Otvorene su prijave za sedmi pitching forum Akademije dramske umjetnosti PITCHADU. Projekte je moguće prijaviti do 5. travnja do 23:59 sati putem sljedeće poveznice: https://forms.gle/jULQapgaoFLRqaRL8.

PitchADU je projekt kojim se studentima kroz prezentaciju njihovih projekata želi omogućiti pristup profesionalnom svijetu. Projekti se izlažu predstavnicima televizija, produkcijskih kuća, filmskim redateljima i ostalim stručnjacima iz audiovizualnog sektora zainteresiranima za angažman, otkup i suradnju na projektima.

Prijaviti se mogu svi studenti 2. i 3. god. prijediplomskog, 1. i 2. god. diplomskog studija Filmske i TV režije, Produkcije, Dramaturgije i Snimanja. Možete se prijaviti sa svojim završnim/diplomskim filmovima ili projektima koje biste voljeli razviti i producirati u profesionalnim uvjetima. U obzir dolaze svi fikcijski i nefikcijski formati, neovisno o distribucijskom kanalu kojem su namijenjeni.

Ovogodišnji će se PitchADU održati krajem svibnja.

U slučaju bilo kakvih pitanja i nejasnoća, slobodno se javite na nnikolic@adu.hr (Noa Nikolić)