10 / 05 / 2024

Erasmus+ Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. god. 2024./2025.

Sveučilište u Zagrebu raspisuje Erasmus+ Natječaj za mobilnost nastavnoga i nenastavnoga osoblja te za dolazak nenastavnoga osoblja iz tvrtki i znanstvenih ustanova izvan RH u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 (KA131) – Projekti mobilnosti za države članice EU-a i treće zemlje pridružene programu u akademskoj godini 2024./2025. za aktivnosti:

• poučavanje (nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica te nenastavno osoblje iz tvrtki i znanstvenih ustanova izvan RH)
  • kombinirana aktivnost poučavanja i osposobljavanja (nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica)
  • osposobljavanje (nastavno i nenastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica).