30 / 01 / 2024

OBAVIJEST / SAVJETOVANJE SA ZAINTERESIRANOM JAVNOŠĆU

Dana 30.1.2024. godine započeti će postupak savjetovanja sa zainteresiranom javnošću preko službene internetske stranice Sveučilišta u Zagrebu Akademije dramske umjetnosti, objavom NACRTA PRAVILNIKA O STEGOVNOJ ODGOVORNOSTI ZAPOSLENIKA SVEUČILIŠTA U ZAGREBU AKADEMIJE DRAMSKE UMJETNOSTI

Poziva se zainteresirana javnost da dostavi svoje prijedloge i mišljenja na Nacrt navedenog Pravilnika zaključno do 29.2.2024. godine na e-mail adrese: dekanat@adu.hr i emarijan@adu.hr s naznakom: „Prijedlozi i mišljenje na Nacrt Pravilnika“.

Razlozi i ciljevi donošenja predmetnog Pravilnika:

Pravilnikom o stegovnoj odgovornosti zaposlenika Sveučilišta u Zagrebu Akademije dramske umjetnosti uređuju se obveze iz radnog odnosa te stegovna odgovornost zaposlenika Sveučilišta u Zagrebu Akademije dramske umjetnosti povrede tih obveza i mjere koje se izriču, postupak i nadležnost tijela za vođenje stegovnog postupka i izricanje stegovnih mjera te druga pitanja vezana za stegovnu odgovornost.

Privitak: Pravilnik o stegovnoj odgovornosti zaposlenika Akademije dramske umjetnosti

Autor: Nina