30 / 01 / 2024

Rješenje o snimanju na javnim površinama u Zagrebu 2023./2024.

Ikona-dozvola-za-snimanje

Novo Rješenje o snimanju na javnim površinama u gradu Zagrebu na snazi je od 14. studenog 2023. do 13. studenog 2024. godine.

ADU Rješenje Grad Zagreb 2023.2024.

Podsjećamo, studenti i studentice su dužni ovo Rješenje imati kod sebe pri svakom izlasku na snimanja u prilikama kad koriste javne površine u Zagrebu. Područje javnih površina i uvjeti korištenja, jasno su opisani u Rješenju i treba ih uzeti u obzir. Za sve ostale prostore, potrebno je kontaktirati Ured umjetničko-nastavne produkcije.

Preporuka je da studentice i studenti preuzmu Rješenje na svoje mobilne uređaje te da ono bude dostupno u svakom trenutku. Uz Rješenje, na upit policije ili drugih službenih osoba, bit će potrebno pokazati studentsku identifikacijsku ispravu (indeks ili studentsku iskaznicu).