30 / 01 / 2024

OBAVIJEST / SAVJETOVANJE SA ZAINTERESIRANOM JAVNOŠĆU

Dana 30.1.2024. godine započeti će postupak savjetovanja sa zainteresiranom javnošću preko službene internetske stranice Sveučilišta u Zagrebu Akademije dramske umjetnosti, objavom STRATEGIJE SVEUČILIŠTA U ZAGREBU AKADEMIJE DRAMSKE UMJETNOSTI ZA RAZDOBLJE 2024. – 2028..

Poziva se zainteresirana javnost da dostavi svoje prijedloge i mišljenja na Nacrt navedene Strategije zaključno do 29.2.2024. godine na e-mail adrese: dekanat@adu.hr i emarijan@adu.hr s naznakom: „Prijedlozi i mišljenje na Nacrt Strategije “.

Razlozi i ciljevi donošenja predmetne Strategije:

Strategija za razdoblje 2024. – 2028. usmjerena je prema kontinuiranom unapređenju umjetničkog obrazovanja, zadržavajući pritom ključne vrijednosti umjetničke i pedagoške tradicije. Održavanje kvalitete tradicionalnih znanja i vještina, uz istovremeno stvaranje novih inovativnih kvalifikacija, predstavlja temeljni cilj ADU u narednom razdoblju. Naglasak je stavljen na razvoj programa koji će poticati kreativnost, samostalnost i interdisciplinarni pristup umjetničkom stvaralaštvu.

Privitak: Nacrt – Strategija ADU 2024 – 2028.

Autor: Nina