02 / 02 / 2024

Projekcija studentskih vježbi ‘ADU_DRIVE’ u organizaciji Udruge F420

bombonijera

Posljednje ovosemestralno izdanje ADU_DRIVE-a širi svoje granice van prostora Akademije i vodi nas u jedno od zagrebačkih kina – kino Kinoteku, 12. veljače u 18 sati.

U ovoj ediciji imat ćete priliku vidjeti studentske filmove i vježbe koje su selektori odabrali iz tko zna kojeg razloga – možda jer im je to najdraža ADU vježba, možda jer vole čokoladu, možda jer su filmovi ljubavni, možda jer misle da baš taj film treba predstaviti svijetu.

Dosadašnji selektori i organizacijsko-produkcijski tim odabrali su svatko po jedan film, dakle njih sveukupno pet, pa vas sve pozivamo da ih pogledate i sami otkrijete što ima u toj bombonijeri, jer filmove ne najavljujemo i ne objavljujemo…

Kao što kaže jedan filmski klasik – “Life is like a box of chocolates, you never know what you’re gonna get”.

Članovi ADU_DRIVE tima:

• Nina Damjanović